KONST / Litografier / Färglitografi 8761112
nr 876 1112
Färglitografi
Philip von Schantz, signerad. 1983, 2/30, fiskhuvuden, motivet: 27x37
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 17 februari 2014
kl 20:14:49
17/2 16:02:40
800 kr
17/2 17:49:01
17 feb
Philip von Schantz (1928-1999)